איך להכין את הבית לשיפוץ

שיפוצים הם תהליך שדרוש בהם הרבה מזל כדי שתיפלו על משפץ טוב, אבל יש גם דברים שלא קשורים למזל ואם השקעתם זמן בבחירת משפץ טוב לבית שלכם סביר להניח שהוא יתייחס לזמנים ולתקציב שהוגדרו לו ברצינות ולא יחרוג מהם. עם זאת, גם אתם צריכים להיות חכמים ומוכנים מראש ולכן מומלץ להתכונן לפני השיפוצים כדי לקהל ולזרז את התהליך.

הכנות לשיפוץ

אטמו את האזור שמשפצים

שיפוצים גורמים ללכלוך רב. תחשבו על זה שאתם צריכים לקדוח, לנסר, לשבור ולהרוס ולהשתמש במגוון רחב של חומרים, אבל קחו בחשבון גם שכל הלכלוכים האלו יכולים לנדוד עם הרוח למקומות נוספים. הדבר החכם לעשות הוא לבצע הסגר על האזור אותו משפצים. במידה ומשפצים את אזור המטבח והוא פתוח לכיוון הסלון למשל, מומלץ להשתמש בפלסטיק כדי לחסום ולמנוע מהלכלוך להתפזר. ישנם סוגים שונים של פלסטיקים, כמו למשל כאלו שנועדו לתלייה, אך יש כאלו הרמטיים יותר ואפילו מכילים רוכסן כדי שיהיה ניתן לפתוח ולעבור.

כסו רהיטים ומוצרי חשמל

כיסויי פלסטיק יכולים לשמש ככיסוי גם לרהיטים ומוצרי חשמל שעלולים להתלכלך במהלך העבודות. ספות, כסאות, שולחנות, מנורות שולחן, טלוויזיות וכמובן מוצרים אחרים ורגישים כמו הליכונים, ארונות ספרים ועוד…

קחו בחשבון שהמקום לא יכול לשמש אתכם בתקופה הקרובה

נניח ואתם משפצים את המטבח. צריך לקחת בחשבון שלא תוכלו יותר להיכנס ולקחת אוכל מהמקרר או לאכול שם ולכן צריך למצוא חלופה לתקופה הקרובה. המקרר הוא הכרחי, אבל האם הוא חייב להישאר במיקום הנוכחי שלו בזמן השיפוץ? תכננו איפה תאכלו, אל תחסמו מעצמכם אופציה לפתוח ארונות עם מוצרים וכו'…

הזמינו חברת ניקיון לסוף השיפוצים

ניקיון אחרי שיפוץ צריך להתבצע על הצד הטוב ביותר ועם הקפדה על הפרטים הקטנים ולכן כדאי להשאיר את העבודה המקצועית לאנשי מקצוע. לחברות ניקיון יש ציוד וחומרים מתאימים לניקיון, ואם כבר השקעתם כסף בשיפוץ שווה להשקיע כסף בניקיון חד פעמי שיחייה את הבית שלכם. הברקת המרצפות, צחצוח של החלונות וכל הנגיעות הקטנות בניקיון שוות את זה.

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם