חברת ניקיון אחרי בנייה

תהליך בנייה של בית, חנות, מפעל או כל מבנה אחר הוא תהליך מרגש עם ציפייה להכנס בסיומו למקום חדש וכמובן, להתחלה חדשה. עם זאת בין אם מדובר בפרוייקט בנייה או פרוייקט שיפוץ מאסיבי, כדי להשלים את הפרוייקט ולהכנס למבנה נקי, מצוחצח ונעים, הכרחי לקחת בחשבון שנדרשת עבודת ניקיון יסודית וזה לא משהו שתרצו לעשות עם מטאטא ומגב. לשם כך, קיימות חברות ניקיון שמתמחות בסביבות עבודה לאחר בנייה, שיעזרו לכם להשלים את עבודות הבנייה והשיפוץ ולהפוך את המבנה למקום שתרצו לשהות בו.

הצוות שעובד בחברות שירותי ניקיון לאחר בנייה מודע היטב לכמות העבודה ואופי העבודה אליה הוא נכנס. לכן, הצוות מיומן ומוכשר לעבוד עם מספר שיטות מיוחדות שמתאימות וייחודיות לניקיון אגרסיבי, תוך כדי שמירה על המבנה והרכוש. מעבר לשיטות ניקיון, חברת ניקיון שמסמיכה עובדים לעבוד בשטחים לאחר בנייה ושיפוץ, שמה דגש רב על עבודה נכונה בסביבת בנייה על מנת שהעובדים ידאגו לסביבת עבודה בטוחה ולא יסכנו את עצמם והסובבים.

כשבוחרים חברת ניקיון אחרי בנייה חשוב לוודא שיש לה ניסיון בעבודות מסוג זה והיא אכן משתמשת במוצרים בטוחים למבנה, לרהיטים ולסביבה. בנוסף, אם יש לכם דרישות מיוחדות כמו למשל, ניקיון של חלונות גבוהים, ניקיון עמוק של שטיחים רגילים, שטיחים מקיר לקיר, גימורי רצפה וכו', אל תשכחו לוודא שהחברה שבחרתם יודעת להתמודד ויש לה ניסיון בפרוייקטים מסוג זה. כמו כן, כאשר בוחרים חברת ניקיון לאחר בנייה מומלץ לבדוק גם את רמת השירות והגמישות. פרוייקטים של בנייה ושיפוץ הם לרוב דינמיים ומשתנים תוך כדי עבודה, לכן רצוי לוודא שחברת הניקיון תהיה גמישה גם היא ותתן לכם שירות לפני, תוך כדי ואחרי התהליך. חברת 'מבנים' לדוגמה, היא חברת ניקיון ואחזקה עם ניסיון של למעלה מעשור במתן שירותי ניקיון ותחזוקה למגוון רחב של פרוייקטים והיא מיומנת ומתמחה בניקיון מבנים מיד אחרי בנייה או שיפוץ.

אם שאלתם את עצמכם כמה יעלה לכם שירות ניקיון יסודי על ידי חברה מקצועית, אז התשובה היא שזה תלוי במספר פרמטרים כמו למשל מספר החדרים ומה גודל הדירה. טווחי המחירים מתחילים מכמה מאות שקלים ויכולים להגיע לכמה אלפים.

בין יתר השירותים שתקבלו מחברת ניקיון אחרי בנייה:

  • ניקוי גופי תאורה ונורות
  • ניקוי תריסים
  • ניקוי קירות (כולל אבק, עפר וכתמים)
  • ניקוי יסודי של חלונות ודלתות
  • הסרת צבע ובוץ מהצירים
  • טיטוא ושאיבת אבק
  • פינוי פסולת בנייה ושיפוץ
  • ועוד…

.לסיכום, ניקיון ואחזקה של מבנה הופך להיות קריטי במיוחד לאחר תהליך של בנייה. מדובר בניקיון שדורש שיטות ומוצרים מתקדמים יותר ומחייב התנהלות שונה במרחב העבודה מצד העובדים. לפיכך, חשוב לתאם שירותי ניקיון למבנה בתיאום עם תהליך הבנייה או השיפוץ, על מנת להבטיח שתוכלו להכנס לבית נקי, מצוחצח, נעים ונוצץ.

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם