חברת ניקיון אחרי שיפוץ מומלצת

בטח נכנסתם לפה כי רציתם לשמוע המלצה על חברת ניקיון לאחר שיפוץ מומלצת במיוחד. ובכן, לא משנה לאן תגיעו – קשה מאוד לסמוך על המלצות באינטרנט כי אתם לא באמת יודעים מי כתב אותם. למעשה, הדרך הטובה ביותר לדעת מהי חברת ניקיון מומלצת ולקבל המלצות אמיתיות היא באמצעות הפייסבוק, אבל גם במקרה הזה אפשר למצוא פירצות וחברות רבות מוצאות משתמשים פיקטיביים כדי שימליצו עליהם ללא אמת מאחורי הדבר.

המלצות מהפייסבוק
גם לנו יש דירוג 5 כוכבים בפייסבוק, אבל מה זה אומר? 🙂

הדרך הטובה ביותר לדעת מהי חברה מומלצת היא באמת לבדוק קצת יותר לעומק על החברה.

וותק החברה

הדרך הטובה ביותר לבדוק מהי טיבה של חברה היא באמצעות הוותק שלה. חברת מבנים – ניהול ניקיון ואחזקה הוקמה לפני יותר מ-10 שנים ועם הזמן רכשה לעצמה ניסיון בניהול העבודה ובארגונה כך שהיא נמצאת כרגע במצב האולטימטיבי לניהול חברת ניקיון. עם השנים למדו שיעורים חשובים ומצאנו דרכים להתייעל כך שכיום אנחנו יכולים לטפל בכל עבודת ניקיון בצורה הטובה ביותר בצורה האיכותית והמסודרת ביותר – עם אחריות.

אנחנו מתמחים בשירותי ניקיון למוסדות ציבור, למפעלים, לחברות ועסקים וכמובן גם לאנשים הפרטיים בשירותי ניקיון קבועים וגם בשירותי ניקיון חד פעמיים \ נקודתיים כמו למשל ניקיון אחרי שיפוץ.

הקפדה על חוקים ותקנות

כמובן שהחברה בעלת כל הרשיונות הדרושים ואנחנו עומדים בתקנים חשובים שנדרשים על ידי חברות ניקיון. חברות ניקיון רבות לא פועלות על פי חוקים ותקנות אלו ויש אפילו חברות שמזייפות את הרישיונות ולכן מומלץ להסתכל באתר של משרד הכלכלה.

על מנת למצוא את רישיון החברה יש לחפש תחת "שם החברה" את הביטוי "מבנים-ניהול,ניקיון ואחזקה" ללא הגרשיים.

רישיון

בנוסף לכל החוקים והתקנות בחלק המקצועי של העבודה, אנחנו גם דואגים לזכויות העובדים שלנו ונותנים להם הטבות רבות ולכן העובדים המסורים שלנו מאוד מרוצים מעבודתם וידוע לכולם שמי שטוב לו בעבודה – עובד טוב.

דאגה לאיכות הסביבה

חברת ניקיון שמרגישה שהיא הגיעה לשביעות רצון גבוהה מעבודת המקצועית ויש לה המלצות רבות מפה לאוזן, יודעת לעבור לשלבים הבאים ולהתקדם בתחומים לא פחות חשובים מהצד המקצועי – בדאגה לאיכות הסביבה.

על פי המשרד לאיכות הסביבה, ישנם חומרים מסוכנים ששימוש בהם על מנת לנקות את דירות ובתים עלול להיות מסוכן ויש אנשים שמשתמשים בהם על מנת לחסוך כסף, אך חברת מבנים – ניהול ניקיון ואחזקה לא מתקרבת לחומרים אלו אפילו מעט. החברה משתמשת בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה ולבריאות האנשים שהזמינו את שירותי הניקיון שלה לאחר השיפוץ. בבריאות לא משחקים ולא לוקחים סיכונים.

אז עזבו אתכם מהמלצות, תתעסקו בדברים החשובים באמת!

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם