ניקיון בית אחרי שיפוץ

עברתם שיפוץ גדול ואתם בטח לא מוצאים את הרגליים והידיים שלכם מרוב לכלוך ואבק. אל דאגה, עם קצת סדר וארגון תוכלו לקבל בסופו של דבר בית נרי ומצוחצח.

הרבה אנשים חושבים שעדיף לנקות את הבית בעצמם, אבל למעשה אין בזה שום יתרון. הזמן שאותו הם מקדישים כדי לנקות את הבית הוא זמן יקר, ועבודת הניקיון שלהם לא תהיה יסודית ומקצועית כמו אנשים שמתמחים בניקיון.

חברות ניקיון מכשירות עובדי ניקיון לבצע עבודות כאלו והם יודעים להסתכל על הפרטים הקטנים ולא לפספס אפילו חתיכה קטנה של לכלוך. זה משמעותי בגלל שאם לא מנקים את הבית כמו שצריך, במיוחד אחרי שיפוץ, אפשר למצוא כתמי צבע למשל שנשארים למשך שנים ואז כשרוצים 'לגרד' אותם מהקיר זה מוריד מהצבע של הקיר או יוצר סדק \ שבר.

לכן, כדאי לפנות לחברת ניקיון

חברת ניקיון תנקה את הבית שלכם אחרי השיפוץ הגדול ותדאג שהכל יהיה כשורה ותוכלו לחזור לבית נקי בדיוק כפי שציפיתם לחזור אליו אחרי השיפוץ. בית החלומות שלכם.

כמה עולה ניקיון בית אחרי שיפוץ?

יש מספר רב של גורמים שמשפיעים על מחיר ניקיון הבית שלכם. הדבר הראשון הוא כמובן גודל הבית. בעוד שבית בעל 3 חדרים יכולה לעלות 600-1200 שקלים ולא לשכוח גם עבודות פוליש. ניקיון בית עם 4-5 חדרים ומעלה יעלה יותר כסף בהתאם.

עם זאת, התמורה מאוד משתלמת. כשפונים לחברת ניקיון אפשר לצפות לעבודה טובה ושקט נפשי. מפקידים את הבית אצל אנשי מקצוע, במיוחד כאלו שמתמחים בעבודות ניקיון למוסדות וארגונים גדולים.

לפני איכלוס, אל תהססו – פנו למקצוענים!

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם