עיצוב סלון נכון לשמירה על ניקוי הבית

עיצוב פנים של בית בכלל ושל סלון בפרט הוא משימה לא פשוטה שיש בה כמה וכמה שלבים. ישנם לא מעט שיקולים ואלמנטים שצריך לקחת בחשבון על מנת שהסלון הסופי שיתקבל יהיה בדיוק המתאים לבני המשפחה המתגוררים בבית וכמובן יעמוד בדרישות ובצרכים שלהם.

עיצוב סלון צריך להתאים לבני המשפחה, לגודל החלל, לחדרים אחרים שצריכים להיות מעוצבים בהתאם וכמובן לשיקולים אחרים הקשורים לחיי היומיום של המשפחה ובראשם – ניקוי קל ומהיר של הבית והסלון.

אחד הנתונים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון כאשר מבצעים תהליך של עיצוב פנים סלון הוא כאמור ניקוי הסלון. אין מדובר רק בניקוי הרצפה או שאיבת השטיח אלא הרבה יותר מכך – שמירה על ריפוד הספות שיהיה נקי כל הזמן, ווידוא שאין אבק, לכלוך או אביזרים מתחת לספות וכמובן שמירה על אזור ישיבה ובילוי משפחתי נקי במשך כמה שיותר זמן. עיצוב סלון מודרני שם דגש רב על הנוחיות שבניקוי הסלון או ביצוע פעולות שגרתיות אשר בזכותן ייראה הסלון כל הזמן נקי ונעים לשהייה וישיבה בו.

איך מבצעים תהליך נכון של עיצוב סלון?

כמו בכל נושא אחר שדרושה בו התייחסות מקצועית – גם כאן חשוב מאד שאת תהליך עיצוב סלון ילווה מעצב פנים. הוא יידע איך לנצל נכון את החלל הנתון, איך והיכן למקם את הרהיטים ואילו פריטי ריהוט יהיו המתאימים והנכונים ביותר. כאשר מדובר על שיקולי ניקוי ואחזקה – חשוב מאד שהספות תהיינה כאלה שקל יהיה לדחוף מטאטא מתחתן על מנת לסלק משם לכלוכים, אבק או אביזרים אחרים שמצאו לשם את דרכם.

הריפוד של הספות צריך להיות כזה שיהיה קל לשמור עליו נקי וללא כתמים והצבע של הספות צריך להתאים גם לטעם האישי של בני המשפחה וגם לאופי שלהם. כך למשל ריפוד בגוונים של לבן או צבעים בהירים אחרים פחות יתאים למשפחות שיש בהן ילדים קטנים או תינוקות.

עיצוב פנים סלון לוקח בחשבון את הזוויות של הספות כך שתהיינה מתאימות ונוחות לשימוש בני המשפחה וגם חומרי הגלם שמהם עשויים הרהיטים על מנת לדעת מראש במה תהיה כרוכה פעולת התחזוקה השוטפת שלהם.

מעצב פנים מנוסה ומיומן יידע בדיוק איך למקם כל רהיט וכל אביזר, יזהיר מפני מיקום שיש בו קושי לניקוי או מפני הצטברות צפויה של אבק באופן חריג. חשוב מאד לקבל ממנו רעיונות וטיפים, שכן יש לו ניסיון רב בסלונים רבים ובתים או דירות שהוא עיצב ודרך העיניים המקצועיות שלו הוא כבר יוכל לראות את סוף תהליך העיצוב עוד בטרם התחיל הלכה למעשה. כשם שלכל לקוח או משפחה יש את מערך השיקולים שלהם – כך גם אלמנט של ניקוי קל הוא צורך שיש לקחת אותו בחשבון ולעצב את הסלון על פיו.

צור קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם